Loading Events

Events for април 2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Calendar of Events

Calendar of Events
понеделник вторник среда четврток петок сабота недела
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Сподели Знаење #1-2020: Автоматизација и „Ансибл“ објаснети како на „деца“!

12
13
14

Tidy Tuesday #25 (Online): Подигање сопствен Shiny сервер [14.04.2020]

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
+ Export Events